R F I D

مطالب دیگر:
📎ترجمه فصل 6 کتاب بیوشیمی انتقال و تنظیم پیام، نوشته گرهارد کراوس، به همراه نسخه اصلی کل کتاب 📎شیت فتوشاپ اجتماعی راهبردی📎سمینار آماده تحت عنوان مسیر ERAD و بیماری های ژنتیکی مرتبط با آن در قالب 22 اسلاید پاورپوینت و 14 صفحه word📎پاورپوینت تاریخ باغ سازی 26 اسلاید📎پاورپوینت تاریخ تحلیلی صدر اسلام 170 اسلاید📎پاورپوینت تاریخ علم فیزیک 28 ص📎پاورپوینت تاریخچه بازی های کامپیوتری📎طرح 3 معماری📎شیت فتوشاپ تاریخی،فرهنگی و هویتی📎مقاله تصفیه آب و فاضلاب📎تحقیق روش اندازه گيري يون فلزات در آب و فاضلاب📎تحقیق روش اندازه گیری یون فلزات در آب📎تحقیق صفات و خصوصيات عرب📎تحقیق كمردرد 34ص📎تحقیق ورزش و تغذیه 📎تحقیق يكي از نقش هاي حسابداري و حسابرسي اجتماعي و محيطي 36ص📎تحقیق پاسخ هاي هورموني نسبت به فعاليت هاي ورزشي و تمرينات جسماني 20ص📎تحقیق پوزولان به عنوان ماده ي جايگزين سيمان 22ص📎تحقیق گزارش نویسی📎شیت فتوشاپ اقتصادی📎شیت فتوشاپ دسترسی📎آموزش ساخت آیکون با سایه کشیده📎آموزش پلاگین SnowFlow📎Making of Fransworth house📎دانلود مقاله آشنایی با سبک امپرسیونیسم 18ص
حجم فایل : 326.5 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 22 بنام خداوند جان و خرد Radio Frequency Identification ) ) RFID چيست ؟ به مجموعه ای از فناوری ها که از آنان برای شناسايی اشياء ، انسان و حیوانات توسط ماشين استفاده می گردد ، شناسايی خودکار |50683585|یو اِکس-uxs|
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان R F I Dآماده دریافت می باشد .

حجم فایل : 326.5 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 22
بنام خداوند جان و خرد Radio Frequency Identification ) ) RFID چيست ؟ به مجموعه ای از فناوری ها که از آنان برای شناسايی اشياء ، انسان و حیوانات توسط ماشين استفاده می گردد ، شناسايی خودکار و يا به اختصار Auto ID گفته می شود.

به مجموعه ای از فناوری ها که در آنان برای شناسايی خودکار افراد و اشياء از امواج راديويی استفاده می گردد ، RFID گفته می شود. فناوری ها Auto ID کدهای ميله ای (Bar Codes)
کارت های هوشمند (Smart Cards)
تشخیص صدا (VR)
OCR (Optical Character Recognition)

Radio Frequency Identification ) RFID ) تاریخچه RFID طبق بررسی های انجام شده مفهوم RFID از زمان جنگ جهانی دوم با کشف فن آوری تقریبا مشابهی به نام IFF که معرف Identify Friend or Foe می باشد مطرح گردیده است. IFF روشی برای تشخیص هواپیما های جنگی دوست یا دشمن بود که توسط انگلیسی ها کشف و استفاده شد .

یک تکنولوژی مشابه دیگر در سال ۱۹۴۵ توسط “Leon Theremin “کشف شد که یک وسیله جاسوسی بود و اطلاعات صوتی را با استفاده از امواج رادیویی انتقال می داد.

اولین بار فن آوری RFIDبه شکل امروزی آن توسط “Mario Cardullo” کشف شد اما تا سال ۱۹۷۰ به علت گرانی استفاده تجاری نداشت. تاریخچه RFID اجزاء یک سيستم RFID اجزاء یک سيستم RFID تگ ( که به آن فرستنده خودکار و يا Transponder نیز گفته می شود ) ، شامل يک تراشه نيمه هادی، يک آنتن و در برخی موارد یک باطری است .

اجزاء یک سيستم RFID بررسی کننده ( که به آن کدخوان و يا دستگاه نوشتن و خواندن نيز گفته می شود )، شامل یک آنتن ، يک ماژول الکترونيکی RF و يک ماژول کنترلی است . اجزاء یک سيستم RFID کنترل کننده ( که به آن هاست نيز گفته می شود ) ، اغلب یک کامپيوتر شخصی و یا ایستگاه کاری است که بر روی آن بانک اطلاعاتی و نرم افزار کنترلی اجراء شده است . RFID چگونه کار می کند ؟ تگ و يا دستگاه فرستنده خودکار ، شامل يک مدار الکترونيکی است که که به شی مورد نظری که لازم است دارای یک کد شناسايی باشد ، متصل می گردد . زمانی که تگ نزدیک و یا در محدوده کدخوان قرار می گيرد ، میدان مغناطيسی تولید شده توسط کد خوان باعث فعال شدن تگ می گردد .
در ادامه ، تگ بطور پيوسته اقدام به ارسال داده از طریق پالس های راديويی می نماید . در نهايت داده توسط کدخوان دريافت و توسط نرم افزارهای مربوطه پردازش می گردد . تگ های RFID در ساده ترين حالت ، يک تگ شامل يک تراشه الکترونيکی و يک آنتن است که در يک بسته در کنار يکديگر قرار می گيرند . تراشه موجود در تگ های RFID از حافظه ای با قابلیت فقط خواندنی و یا خواندنی / نوشتنی به منظور ذخيره و بازیابی داده و در برخی موارد تغيير داده استفاده می نماید . در برخی تگ ها ممکن است از یک باطری نیز استفاده شود ( وجه تمایز تگ های فعال و غيرفعال ) . تگ های فعال (Active) در مقاب...