Neuro Linguistic Programming

مطالب دیگر:
📚تحقیق فتح مکه📚تحقیق فرازي از خطبه غدير خم📚گزارش کارآموزی جهاد كشاورزي شهرستان مينودشت - بخش گاليكش📚گزارش کارآموزی زراعت واصلاح نباتات،مد یریت جهادکشاورزی شهرستان گنبد ( واحد حفظ نباتات )📚گزارش کارآموزی شرکت فنی و مهندسی گیلان مساح،ساختمان بتنی📚گزارش کارآموزی ساختمان اسكلت فلز با سقف كمپوزیت📚تحقیق طراحی ساختمانهای فلزی📚تحقیق شركت فولادي در مقاطع مستطيل📚پاورپوینت بازرسي در سد هاي بتني📚پاورپوینت تعریف ستون📚پاورپوینت مكتب شيكاگو📚پاورپوینت انواع سیستم عاملهای موبایل📚پاورپوینت چگونگی تبدیل عضله به گوشت و عوامل موثر بر آن📚پاورپوینت مدیریت تعارض و بحران📚تحقیق راهنمای مدیران بمنظور فهم سازمان های پیچیده📚تحقیق 160 نكته در مديريت📚تحقیق CMM و RUP📚تحقیق بررسي ارتباط آموزش هاي فني و حرفه اي رسمي با نيازهاي بازار كار از ديدگاه مديران صنايع📚تحقیق تعریف و مفاهیم TQM📚تحقیق ارائه یک سیستم خبره جهت کاریابی برای افراد بیکار📚گزارش کارآموزی شركت مهندسين مشاور اتحاد راه با موضوع مطالعه و طراحي پل📚گزارش کارآموزی کارخانه مشهد سرما📚تحقیق كليات طراحي جيگ و بدنه سازي📚گزارش کارآموزی شهرسازي منطقه 2📚گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسكونی شركت چكاد افزار گلستان
حجم فایل : 743.1 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 22 بسم الله الرحمن الرحیم N.L.P فاطمه سرور زنان جهانیان از اولین تا آخرین است . امام صادق (ع) فهرست مطالب تاریخچه تعریف ان ال پی چیست ؟ مفاهيم اصلي و كليدي ان ال پي کاربردهای ان.ال.پی اگر فک|50683576|یو اِکس-uxs|
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان Neuro Linguistic Programmingآماده دریافت می باشد .

حجم فایل : 743.1 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 22
بسم الله الرحمن الرحیم N.L.P
فاطمه سرور زنان جهانیان
از اولین تا آخرین است .

امام صادق (ع) فهرست مطالب تاریخچه
تعریف
ان ال پی چیست ؟
مفاهيم اصلي و كليدي ان ال پي
کاربردهای ان.ال.پی
اگر فکر می کنید که موفق می شوید یا شکست می خورید ، در هر دو صورت درست فکر کرده اید .

آنتونی رابینز تاریخچه ان.ال.پی چگونه شکل گرفت؟

در اوایل دهه ۷۰ دو نفر آمریکایی به نامهای جان گریندر (زبان شناس) و ریچارد بندلر (روان شناس) شروع به مطالعه و تحقیق بر روی فعالیتهای درمانی سه روان درمانگر مشهور آن زمان کردند. این ۳ نفر عبارت بودند از:
فرتیز پرلز (موسس مکتب گشتالت درمانی)
ویر جینیا سایتر (روان شناس مربوط به مسائل خانواده)
میلتون اریکسون (هیپنوتیزم درمانگر معروف که هزاران نفر را از طریق هیپنوتیزم درمان کرده بود)

به این علت این ۳ روان درمانگر را برای کار خود انتخاب کردند چون آنها در حرفه شان، بهترین در زمان خود بوده و هر یک تا به حال افراد بسیار زیادی را درمان کرده بودند .

پس از چند سال تحقیق و مطالعه مستمر بر روی فعالیتهای این ۳ روان درمانگر به این نکته مهم واقف شدند که با اینکه آنها ظاهرا از روشهای متفاوتی برای روان درمانی استفاده می کردند اما وجود اشتراک زیادی در شیوه های درمانی این ۳ نفر وجود داشت .
دانش NLP توسط Richard Bandler دانشجوی روانشناسی و John Grinder استاد زبان شناسي در دانشگاه UCSC در سال 1975 به جامعه علمي و همچنين مردم عادي معرفي شد .
تعریف ان.ال.پی ، دانش تأثیر کلام بر رفتار و همچنین تغییر در رفتار ها و الگوها با توجه به شناخت سیستم ذهن و نحوه عملکرد آن می باشد که دامنه بسیار وسیعی از تکنیک ها را برای رسیدن به موفقیت شامل می گردد . ان ال پی علمیست کاربردی و تاثیر گذار که از ۳ بخش تشکیل شده :
۱- مهارتهای کلامی ۲- مهارتهای ذهنی ۳- مهارتهای رفتاری

بخش اول به انسان کمک میکند تا بر نحوه عملکرد و گفتگوهای درونی و بیرونی تسلط داشته باشد . در ابتدا نحوه برقراری ارتباط با خود و ضمیر ناخودآگاه سپس کنترل و هدایت ارتباطات بیرونی در جهت رسیدن به اهداف

در بخش مهارتهای ذهنی شما با تمرین و ممارست ومتمرکز کردن ذهن بر اهداف اصلی انرژی ذهنی و اراده خود را تقویت میکنید که انرژی ذهنی و جسمی شما را ارتقا میدهد . در این بخش شما با الگوبرداری از انسانهای موفق میتوانید ذهنتان را درجهت موفقیت برنامه ریزی و فرماندهی کنید .

در بخش مهارت های رفتاری شما با ریشه یابی و نظارت بر رفتار و عملکردتان بمرور یاد میگیرید هر حرکتی را آگاهانه و از روی تفکر و تمرکز در لحظه انجام دهید . بسیاری از الگوهای رفتاری ما از دوران کودکی بدون انتخاب به ما ارث رسیده اند که بسیاری از این ا...